Designerskie oświetlenie — lampy Vistosi

Designerski wygląd wnętrza to dzisiaj rodzaj pomieszczenia, do którego dąży wiele osób. Taki efvekt jest możliwy do osiągniecia dzięki nowoczesnym i designerskim meblom, czy dodatkom, których na rynku jest wiele. Nowoczesny wygląd każdego pomieszczenia doskonale uzupełnić może również oświetlenie. W tym przypadku wspaniale na przykład nadają się nowoczesne lampy Vistosihttp://www.blue-light.com.pl/vistosi/.

CZYM SĄ LAMPY VISTOSI?

Lampy Vistosi to oryginalne oprawy świetlne produkowane przez włoską firmę. Są tutaj lampy sufitowe, wiszące, kinkiety oraz plafony i lampy podłogowe. Całe wzornictwo tych lamp to niezwykle oryginalne kształty doskonale nadające danemu pomieszczeniu nowoczesności i modernistycznego designu.

W produkcji tych lamp góruje oryginalność i perfekcja, wszystkie lampy wykonane są z jak najlepszych materiałów, a większość z nich produkowana jest ze szkła wysokiej jakości. Lampy są bardzo oryginalne, a przy tym niezwykle eleganckie. Decydując się na określone wzory tych, że lamp można nadać pomieszczeniu dystyngowanego stylu i odrobiny szaleństwa.

INNE OD WSZYSTKICH

Lampy Vistosi zwracają na siebie uwagę, mają zdecydowanie inne wzornictwo niż wiele nowoczesnych lamp spotykanych na rynku oświetleniowym. Ich ciekawe kształty zachwycają i równocześnie zadziwiają. Pomieszczenie udekorowane tego rodzaju lampami staje się oryginalne, ciekawe o niesamowitym i interesującym designie.

Pomimo że są to lampy o niespotykanych kształtach i formach, są to również lampy niezwykle funkcjonalne. One nie tylko wyglądają, ale także doskonale oświetlają dane pomieszczenia.

Lampy włoskiego producenta to również połączenie szkła i metalu, lampy występują jako lampy złożone z dwóch elementów, pojedyncze lub jako potrójne. W takich przypadkach włączniki ich są tak skonstruowane, że można włączać lampy pojedynczo lub od razu wszystkie razem. Produkty są bardzo wysublimowane i niezwykle ciekawe.

WŁOSKA TRADYCJA

Włoski producent lamp, to bardzo znana marka, która całą swoją działalność oparła na włoskiej tradycji. Firma prowadzi swoją działalność dopiero od lat 90 tych wieku XX jednak produkty, z których robione są lampy, głównie opierają się na XVIII wiecznym dziedzictwie szkła produkowanego we włoskim Murano. To właśnie dlatego szkło, z których wyrabiane są lampy, jest mocne, trwałe i doskonale przepuszcza światło.

Siedziba firmy znajduje się we włoskim mieście Treviso, a produkowane wyroby są znane na całym świecie. Produkowane przez firmę lampy to produkt najwyższej jakości, są niezwykle piękne i pokazują swoją formą i stylistyką niezwykłe przywiązanie do włoskiej tradycji.

MODELE LAMP VISTOSI

Oferowane na rynku polskim produkty firmy Vistosi to bardzo ciekawe i niezwykle oryginalne oprawy świetlne. Importerzy mają w swojej ofercie, praktycznie, wszystkie wzory producenta a wszelkiego rodzaju nowości czy wzornictwo limitowane, są w stanie w każdej chwili zamówić pod klienta.

Możemy więc zakupić lampy stojące, podłogowe, biurkowe, wiszące czy plafony i kinkiety. Można dzięki temu całe wnętrze lub nawet całe mieszkanie czy dom udekorować tego rodzaju lampami. Vistosi to producent lamp, które bardzo często spotykane są w luksusowych hotelach czy motelach. Lampy najczęściej występują w kolorze białym i w takim kolorze jest nie tylko szkło, ale także i metal, który jest niejednokrotnie, dodawany do opraw świetlnych.

NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ

Producent włoski, idąc na przeciw swoim klientom, oferuje również lampy zewnętrzne. Te lampy mają niesamowite kształty, większość z nich może zapalać się automatycznie o danej porze, dzięki zamontowanym sterownikom. Lampy doskonale mogą współpracować z innymi sterownikami, które tworzą inteligentny dom.

Zewnętrzne lampy producenta włoskiego mogą służyć do różnych celów, nie tylko włączać się podczas ciemności, ale także oświetlać tablicę z adresem, lub drogę czy ścieżkę do domu bądź garażu. Lampy są wysokiej jakości i są odporne na wszelkiego rodzaju warunki zewnętrzne, takie jak wilgoć, promieniowanie słoneczne czy niskie lub zbyt wysokie temperatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magaziness Author

Magaziness Author Subtitle

Magaziness

An elegant and minimalistic theme, which is predominantly designed for a web news portal and magazine with an immense research on contemporary online newspapers. With the help of available customizer options and widgets, you can implement layouts as a trending news journals, modern fashion magazine, travel blogging & magazine, clean and minimal news sites, blogging site and even more. The theme is SEO friendly with optimized codes and awesome supports.

M7 Social

M7 Social Subtitle

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.