Rozbite BMW na płocie

Rozbite BMW na płocie

18 lutego 2007 2 przez

Rozbite BMW, uszkodzone ogrodzenie, zatrzymane prawo jazdy – to efekt wczorajszego popołudniowego rajdu w wykonaniu nietrzeźwego 23-latka w Przecławiu.

Rozbite BMW – jak doszło do kolizji z płotem?

– Bogdan P. kierując samochodem osobowym m-ki BMW nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Wycofał samochód i uciekł z miejsca kolizji. Właścicielka posesji przy ul. Kolejowej wezwała policję. Po chwili już na piechotę na miejsce wrócił sprawca kolizji ponieważ na miejscu odpadł od samochodu zderzak i tablica rejestracyjna. Zauważywszy policję zaczął uciekać. Został zatrzymany a w jego wydechu policyjny alkomat wykazał 1,84 promila. Za swój czyn odpowie przed sądem. Czynności prowadzi KPP w Mielcu – informuje Wiesław Kluk, oficer prasowy KPP w Mielcu.

Warto pamiętać także by cały czas doskonalić swoje umiejętności za kółkiem. Jest takie szkolenie BMW Driving Experience, w którym właśnie BMW uczymy się jeździć w ekstremalnych warunkach. Bardzo ciekawe miejsce, polecamy! Swoją drogą powinniśmy coraz częściej mówić o bezpieczeństwie na drodze jakimi są oświetlenie drogowe, przepisy bądź nietrzeźwość kierowców. Nie należy marginalizować problemu tylko szukać rozwiązania.

Dowiedz się jaki zestaw głośnomwiący samochodowy wybrać!

News odtworzony z archiwalnej strony.