Oświetlenie designerskie – lampy Vistosi

Oświetlenie designerskie – lampy Vistosi

28 grudnia 2019 3 przez

Oświetlenie designerskie, wygląd wnętrza to dzisiaj rodzaj pomieszczenia, do którego dąży wiele osób. Taki efvekt jest możliwy do osiągniecia dzięki nowoczesnym i designerskim meblom, czy dodatkom, których na rynku jest wiele. Nowoczesny wygląd każdego pomieszczenia doskonale uzupełnić może również oświetlenie designerskie. W tym przypadku wspaniale na przykład nadają się nowoczesne lampy Vistosihttp://www.blue-light.com.pl/vistosi/.

Czym jest oświetlenie designerskie? Lampy Vistosi

Lampy Vistosi to oryginalne oprawy świetlne produkowane przez włoską firmę. Są tutaj lampy sufitowe, wiszące, kinkiety oraz plafony i lampy podłogowe. Całe wzornictwo tych lamp to niezwykle oryginalne kształty doskonale nadające danemu pomieszczeniu nowoczesności i modernistycznego designu.

W produkcji tych lamp góruje oryginalność i perfekcja, wszystkie nowoczesne lampy designerskie wykonane są z jak najlepszych materiałów, a większość z nich produkowana jest ze szkła wysokiej jakości. Lampy są bardzo oryginalne, a przy tym niezwykle eleganckie. Decydując się na określone wzory tych, że lamp można nadać pomieszczeniu dystyngowanego stylu i odrobiny szaleństwa.

Inne od wszystkich

Lampy Vistosi zwracają na siebie uwagę, mają zdecydowanie inne wzornictwo niż wiele nowoczesnych lamp spotykanych na rynku oświetleniowym. Ich ciekawe kształty, oświetlenie designerskie zachwycają i równocześnie zadziwiają. Pomieszczenie udekorowane tego rodzaju lampami staje się oryginalne, ciekawe o niesamowitym i interesującym designie.

Pomimo że są to lampy o niespotykanych kształtach i formach, są to również lampy niezwykle funkcjonalne. One nie tylko wyglądają, ale także doskonale oświetlają dane pomieszczenia. Dzięku temu mamy nowoczesne łazienki, kuchnie – cały dom.

Lampy Vistosi włoskiego producenta to również połączenie szkła i metalu, lampy występują jako lampy złożone z dwóch elementów, pojedyncze lub jako potrójne. W takich przypadkach włączniki ich są tak skonstruowane, że można włączać lampy pojedynczo lub od razu wszystkie razem. Produkty są bardzo wysublimowane i niezwykle ciekawe.

Włoska tradycja oświetleń designerskich

Włoski producent lamp, to bardzo znana marka, która całą swoją działalność oparła na włoskiej tradycji. Firma prowadzi swoją działalność dopiero od lat 90 tych wieku XX jednak produkty, z których robione są lampy, głównie opierają się na XVIII wiecznym dziedzictwie szkła produkowanego we włoskim Murano. To właśnie dlatego szkło, z których wyrabiane są lampy Vistosi, są mocne, trwałe i doskonale przepuszcza światło.Oświetlenie designerskie ukazuje nieprawdopodbny charakter lamp Vistosi.

Siedziba firmy znajduje się we włoskim mieście Treviso, a produkowane wyroby są znane na całym świecie. Produkowane przez firmę lampy to produkt najwyższej jakości, są niezwykle piękne i pokazują swoją formą i stylistyką niezwykłe przywiązanie do włoskiej tradycji.

Oświetlenie designerskie – modele lamp Vistosi

Oferowane na rynku polskim produkty firmy Vistosi to bardzo ciekawe i niezwykle oświetlenie designerskie. Importerzy mają w swojej ofercie, praktycznie, wszystkie wzory producenta a wszelkiego rodzaju nowości czy wzornictwo limitowane, są w stanie w każdej chwili zamówić pod klienta. ekskluzywne lampy Vistosi.

Możemy więc zakupić lampy Vistosi:

  • stojące,
  • podłogowe,
  • biurkowe,
  • wiszące
  • plafony,
  • kinkiety.

Można dzięki temu całe wnętrze lub nawet całe mieszkanie czy dom udekorować tego rodzaju lampami. Vistosi to producent lamp, które bardzo często spotykane są w luksusowych hotelach czy motelach. Lampy najczęściej występują w kolorze białym i w takim kolorze jest nie tylko szkło, ale także i metal, który jest niejednokrotnie, dodawany do opraw świetlnych.

Oświetlenie designerskie – na zewnątrz i wewnątrz

Producent włoski, idąc na przeciw swoim klientom, oferuje również lampy zewnętrzne. Te lampy mają niesamowite kształty, większość z nich może zapalać się automatycznie o danej porze, dzięki zamontowanym sterownikom. Lampy doskonale mogą współpracować z innymi sterownikami, które tworzą inteligentny dom. Oświetlenie designerskie plus inteligentny hotel, dom dają piorunujące efekty wizualne.

Zewnętrzne lampy producenta włoskiego mogą służyć do różnych celów, nie tylko włączać się podczas ciemności, ale także oświetlać tablicę z adresem, lub drogę czy ścieżkę do domu bądź garażu. Lampy są wysokiej jakości i są odporne na wszelkiego rodzaju warunki zewnętrzne, takie jak wilgoć, promieniowanie słoneczne czy niskie lub zbyt wysokie temperatury.