Przenośne toalety na publiczne wydarzenia

Przenośne toalety na publiczne wydarzenia

27 kwietnia 2020 2 przez

W Polsce, w okresie letnim organizowane są liczne publiczne imprezy plenerowe. Tego typu wydarzenia ściągają masę ludzi, którzy muszą mieć gdzie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Organizując je, koniecznie trzeba wynająć przenośne toalety. Co warto wiedzieć na ten temat?

Jakie przenośne toalety wybrać?

Osoby zajmujące się organizacją wydarzeń publicznych często pytają, jakie przenośne toalety najlepiej wynająć. Odpowiedź nie powinna być zaskakująca – dobrze jest zamówić najprostsze kabiny, jakie są dostępne w ofercie firmy je wynajmującej. Jest to podyktowane względami ekonomicznymi. Podstawowe modele toalet są najtańsze w wynajmie. Dodatkowo w wypadku ich uszkodzenia, potrącane są mniejsze pieniądze z wpłaconych kaucji.

Na wydarzeniach publicznych najlepiej sprawdzają się podstawowe modele kabin jednoosobowych. W przypadku eventów z tysięczną lub milionową frekwencją warto zainwestować w osobne toalety damskie i męskie (choć można je wynająć także na mniejsze imprezy). Na imprezy na wielką skalę, poleca się też dodatkowe kabiny z kilkoma pisuarami, które odciążają ruch w pozostałych przenośnych toaletach.

Wybierz funkcjonalne rozwiązanie

Nowoczesne czasy wymuszają stosowanie coraz to bardziej sprawnych i mądrych rozwiązań. Tak jest też w przypadku przenośnych toalet, które można zamówić zarówno w wersji najbardziej podstawowej, ale też w wersji z wieloma różnymi udogodnieniami – w tym przypadku mowa o opcji toalety przenośnej VIP lub Lux. Standardowe i podstawowe toalety przenośne z umywalką zapewniają możliwość załatwienia własnych potrzeb fizjologicznych w intymny i bezpieczny sposób, dają też możliwość skorzystania z bieżącej wody do umycia rąk (jeżeli wybierze się opcję toalety przenośnej z dostępem do sanitariatów do mycia rąk).

Droższe i bardziej zaawansowane toalety przenośne https://wcserwis.pl/produkty/toalety/ to natomiast opcja z zabudowanym systemem spłukiwania, z bardzo sprawnie działającym systemem wentylacji, z wygodną antypoślizgową podłogą, dostępem do możliwości umycia rąk w eleganckim otoczeniu, oraz dostępem do lustra. Takie eleganckie i nowoczesne przenośne toalety to zatem nie tylko namiastka prawdziwej łazienki – to właśnie prawdziwa wygodna łazienka w wersji przenośnej, którą można ustawić w każdym dowolnie wybranym miejscu. Przy każdej organizacji wydarzeń publicznych warto pamiętać o osobach niepełnosprawnych. W obecnych czasach to nie problem, są specjalne toalety przenośne dla niepełnosprawnych.

Dowiedz się więcej o specjalnych strefach dla toalet przenośnych.