Modne zegarki damskie

Modne zegarki damskie

30 czerwca 2021 3 przez

Stylowe dodatki są wyznacznikiem każdej kobiety z klasą. Dobre buty, torebka, ale także modne damskie zegarki potrafią uzupełnić każdy strój i dodać mu wyrazu. Od lat czasomierz to element biżuterii, który także podlega trendom. Podpowiemy, które zegarki są obecnie na czasie?

Nieśmiertelna klasyka oraz żółty i szary – modne zegarki damskie

Detal, który oplata kobiecy nadgarstek to element stylizacji każdej modnej pani. Do wyboru mamy mnóstwo modeli czasomierzy, które różnią się designem, wielkością, ale także ceną. Mnogość wyboru sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Jakie zegarki są teraz modne?. Dodatkiem, który sprawdzi się na lata i nigdy nie będzie passe, są czasomierze o ponadczasowej formie. Klasyczne zegarki nigdy nie wychodzą z mody. Ważne, tylko aby były dobrej jakości. Bardzo ciekawie na kobiecej ręce prezentują się czasomierze z prostokątną kopertą i podwójnym paskiem, który oplata nadgarstek jak bransoletka.

Instytut Pantone ogłosił, że kolorami 2021 roku są Ultimate Grey Illuminating Yelow. W tym roku rządzi klasyczny żółty i warsztatowy szary, sprawdzone połączenie. Tym samym wszystkie dodatki w tych barwach są bardzo stylowe, super modnym zegarkiem damskim, więc będzie model z żółtym paskiem. Słoneczny detal genialnie wygląda na opalonej ręce. Modne kolory zmieniają się co roku, dlatego nie trzeba kupować ciągle nowych zegarków. Warto zaopatrzyć się w gadżet z wymienianymi paskami, szybka zmiana pomaga w błyskawicznym dostosowaniu do obowiązujących aktualnie trendów.

Vege detale to także modne zegarki

Coraz popularniejszy staje się trend życia zgodnie z naturą. Mamy eko jedzenie, ubrania, zabawki, samochody, a nawet zegarki. Zwolennicy ekologii zwracają uwagę, aby przy produkcji gadżetu nie ucierpiały zwierzęta, ważne jest także zostawianie jak najmniejszego śladu węglowego. Wśród modnych zegarków damskich na paskach, przyjaznych środowisku można wymieniać:

  • czasomierze z paskami z recyklingu,
  • drewniane detale,
  • zegarki z wegańskimi paskami.

Absolutną nowością są właśnie zegarki, których paski zrobione są z wytłoczyn jabłkowych. Wegańskie detale są biodegradowalne, mogą także zostać powtórnie przetworzone. Modne zegarki z wegańskimi paskami oferowane są przez firmę Christine Granville. Bardzo cenne jest także to, że decydując się na zakup takiego czasomierza, wspieramy nie tylko planetę, ale także rozwój kobiecej przedsiębiorczości. Część zysku przekazywana jest na wsparcie damskich biznesów. Dodajmy, że zegarki Christine Granville posiadają bardzo klasyczny wygląd, który świetnie uzupełnia cała gama pasków w przeróżnych barwach.

Zobacz także damski zegarek na brasolecie.